Безус втретє забив на Кіпрі – красивий переможний удар на останній хвилині

Динамо Київ 11 Грудня, 21:56 576
Безус втретє забив на Кіпрі – красивий переможний удар на останній хвилині  | 19-27
Український півзахисник Роман Безус відзначився черговою результативною дією на Кіпрі.

Чемпіонат Кіпру, 14-й тур

Омонія – Хлорака – 1:0

• Гол: Безус, 90+5

Омонія веде боротьбу за потрапляння в чемпіонську групу. Черговим суперником був клуб Хлорака, який завітав у гості. «Зелені» протягом усього поєдинку переважали, але забити не могли.

Рятівником став Безус. Роман вийшов на 59 хвилині дуелі, а на 90+5 відзначився переможним голом. Емоції переповнювали українця, який на радощах зняв футболку, за що отримав жовту картку. Фінальний свисток зафіксував перемогу. Омонія набрала 22 очки та закріпилась на шостій сходинці.

Для Безуса це третій гол у чемпіонаті Кіпру. Окрім цього, колишній гравець збірної України має у своєму активі два асисти.