Олександр Поворознюк: «Козловський – не миша. Він – цілий щур»

Футбол України 12 Грудня, 11:04 180
Олександр Поворознюк: «Козловський – не миша. Він – цілий щур»
Президент «Інгульця» – про власника «Руха».

Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк розповів про власника львівського «Руху» Григорія Козловського.

«Я все не можу заспокоїтися через жовтоводську тютюнову фабрику. От знайшли, що начебто там не платили податки. Ну красені, просто красені. Кажу: «Молодці, знайшли». Якщо не платила податки, то що треба зробити? Ліквідувати або заставити заплатити. 2 варіанти, правильно? Якщо вони ліквідують… От поліція знайшла поле коноплі, що з нею роблять? Скосили й утилізували.

А що роблять? Знайшли фабрику, яка не платила податки, і акуратненько розбирають для того, щоб перевезти та поставити в іншому місці. Тобто Вася не вийшов обличчям – відвезли поставили до Гріші. І все буде добре. Тільки ім’я змінилося, а сигаретна фабрика як працювала, так і працює.

Я вам зараз далі скажу. Я на цю тему зроблю іншу пресконференцію, бо я по цифрах не повністю готовий. Скажу одне, Гриша Козловський з такою самою фабрикою… До речі, вони разом колись робили, Жовті Води та Львів. Разом працювали, разом спілкувалися, разом дружили, разом від поліції відбивалися. А потім… Це Гриша, він дружить до тих пір, поки йому вигідно. А потім знаходить усі ці моменти, так він з компаньйонами розлучається.

І тут ситуація – за 2021 рік Гриша з тієї фабрики не доплатив 16 мільярдів гривень, а заплатив 3 мільярди 400 гривень (ймовірно, Поворознюк мав на увазі 400 тисяч гривень – прим.). А за 2022 рік він не заплатив близько 20 мільярдів. Вдумайтеся в цифри. Щоб підвищити пенсію на всю країну, треба було 3-4 мільярди. А тут не доплачують в бюджет 36 мільярдів за два роки. І він працює.

А я чого це говорю, а інше, таке як прізвища, не називаю – бо хочу, щоб президент мене почув. Я впевнений, що він цього не знає. Йому кажуть зовсім інше, а я думаю, що він розбереться та зробить висновок.

Я коли взнав цифри, то давав інтерв’ю, що «Гриша – Миша». Знаєте, я помилився – він не миша, він ціла «криса», б###ь, щоб так красти в народу», – сказав Поворознюк.