Володимир Єзерський: «Нам дісталися суперники, як в елітному раунді відбору»

Збірна України 14 Грудня, 15:12 136
Володимир Єзерський: «Нам дісталися суперники, як в елітному раунді відбору»
​Із 15-го до 21 жовтня 2023 року юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) гратиме у кваліфікаційному раунді Євро-2024 (U-17).

За підсумками жеребкування, яке відбулося 8 грудня, з'ясувалося, що синьо-жовті зустрінуться з командами Німеччини, Фінляндії та Ліхтенштейну (господар змагань).

Головний тренер юнацької збірної України U-16 Володимир Єзерський прокоментував результати жеребкування кваліфікаційного раунду Євро-2024 (U-17).

– Як правило, такі суперники, як, наприклад, випали нам у ході жеребкування кваліфікаційного раунду, трапляються у вирішальному перед виходом у фінальну частину Євро, елітному раунді відбору. Про Німеччину й казати годі – це топ-збірна Європи в будь-якій віковій категорії. У Фінляндії зараз футбольний бум, там добре вибудована вертикаль підготовки збірних. Ліхтенштейн – господар майбутнього турніру. І нехай ця команда поступається своїм рівнем, домашні стіни будуть змушувати її зіграти із супермотивацією.

Щодо нас, то актуальною є селекція та проведення зборів з обов'язковою наявністю спарингів, адже ця збірна України ще взагалі не збиралася разом, тоді як суперники провели вже близько 10-ти товариських матчів.

Утім, я розумію сьогоднішню реальність. Першість ДЮФЛУ повною мірою не проводиться. Багато перспективних футболістів потрібного нам віку роз'їхалися по всіх куточках Європи. Тому тільки селекційні збори дадуть можливість якнайкраще підготуватися до кваліфікаційного раунду. Якщо це вдасться зробити, то збірна України може й повинна досягати поставленої мети, – сказав наставник.