Гордон – президенту ФК «Інгулець» Поворознюку: «Жирна, відбита свиня, ти маєш відповідати за базар»

Футбол України 14 Грудня, 23:13 189120
Гордон – президенту ФК «Інгулець» Поворознюку: «Жирна, відбита свиня, ти маєш відповідати за базар»
Український журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон заявив, що український бізнесмен, президент футбольного клубу «Інгульець» Олександр Поворознюк розповсюджує про нього неправдиву інформацію, що повністю збігається з російською пропагандою.

Про це Гордон сказав під час стриму з телеведучим Василем Головановим 11 грудня, запис ефіру опубліковано у YouTube.

Поворознюк 10 грудня дав інтерв'ю YouTube каналу Politeka. Під час інтерв'ю він зокрема заявив, що Гордон – «агент ФСБ» і що у журналіста нібито є квартира в Москві, записана на тещу.

«Багато хто хоче зайняти нішу епатажної людини. Вона завжди, звичайно, популярна. Не тільки в Росії. У нас в Україні теж є люди, які хочуть виділятися і виділяти, - сказав Гордон. - Мені вчора надіслали відео з Поворознюком. Це дуже смішна фігура «Така жирна, відбита свиня... Хоча це, напевно, я погано сказав, тому що я ображаю свиней. Скажімо, жаба. Він відноситься до категорії людей, які думають зробити собі імідж на очорненні популярних людей».

Журналіст наголосив, що обидва твердження, які про нього озвучив Поворознюк, – брехня.

«Це опудало повторило наративи російської пропаганди. Російська пропаганда не знає вже, що робити, як заткнути рота Гордону. Вони не розуміють. Вони знають одне: мої відео в Росії дивляться десятки мільйонів людей. Я для своєї країни роблю величезну справу, бо я кажу правду, розповідаю про те, що я знаю і бачу, і багато людей в Росії починають замислюватися - вони ж отримують однобоку інформацію. Я їм даю інформацію правдиву. , якого не було ні проти когось із громадян України за всі роки української незалежності», – сказав Гордон.

Журналіст нагадав, що в Росії проти нього відкрили кримінальну справу за кількома статтями, оголосили у розшук, заочно заарештували, внесли до реєстру екстремістів та терористів, а пізніше визнали «іноагентом». Паралельно, продовжив Гордон, російська влада шукала способи, як його зганьбити. Через російського пропагандиста Андрія Караулова вони розповсюдили інформацію, що нібито у Гордона у самому центрі Москви – «з вікнами на Кремль», в елітному комплексі Four Seasons – є квартира вартістю 1 млрд. руб., Записана на тещу. Караулов стверджував, що український журналіст нібито здає цю нерухомість за 1 млн. руб. в місяць.

«Караулов п'ять сюжетів присвятив цьому. Він тряс якимсь папірцем, говорив: «Ось, дивіться, папірець-витяг. Бачите, ось у Гордона квартира на тещу ... «Я кілька разів говорив: «Хлопці, у мене немає не те що в Москві, в Росії взагалі ні нерухомості, ні бізнесу. Нічого! Ні й не було. Ні на кого з моїх родичів нічого не записано». Зрештою я кажу росіянам, керівництву Росії: «Якщо є щось, то заберіть!» Скажіть: «От, ми забрали!» – І ця жирна, тупа, тупоголова жаба на прізвище Поворознюк повторює наративи російської пропаганди”.

Журналіст звернувся до Поворознюка та закликав надати докази озвученої їм інформації, а якщо немає доказів – вибачитись.

«Ти ж чотири рази притягувався до кримінальної відповідальності і сидів. Тобто ти розумієш, що за законами місць, де ти знаходився, ти повинен відповідати за базар. Ти маєш обґрунтовувати те, що говориш. Тому я закликаю тебе обґрунтувати те, що ти сказав, а якщо не зможеш обґрунтувати, вибачитися. А якщо не зможеш вибачитися, якщо не буде сил вибачитися, я тобі присвячую час. Зіпсую тобі репутацію і зіпсую життя. Тому що так просто твоїм брудним, тупим ротом вимовляти такі речі я тобі не дозволю», – сказав Гордон.