Падіння імперії зла. Кінець епохи Павелка в УАФ близько

Футбол України 15 Грудня, 14:07 624
Падіння імперії зла. Кінець епохи Павелка в УАФ близько
Український футбол має очиститися.

20 грудня 2022 року – день, коли український футбол може повернутися на сторону добра. Наші джерела підтверджують розповсюджену раніше інформацію про проведення цього дня виконкому УАФ в онлайн-форматі. Причина проста – корупційність керівництва асоціації. Члени УАФ вкрай незадоволені діяльністю Павелка і його свити. Тим більше, коли топ-менеджери організації з трьох літер підозрюються у багатомільойнних злочинних схемах, по яких відкриті кримільні справи. Павелко, Запісоцький та Сагайдак вже отримали запобіжні заходи з деяких справ, але далі буде лише більше.

Члени виконкому планують висловити недовіру Павелку та його посіпакам, які, щоби зберегти тепле місце в УАФ, вдалися до ницих маніпуляцій з погрозами зверненням до УЄФА та ФІФА і втратою можливості проведення ЧС-2030. Проте цим шантажем здоровий глузд не зупинити.

Найцікавішими пунктами порядку денного майбутнього виконкому будуть:

- Висловлення недовіри Президентові УАФ Павелку А.В.

- Висловлення недовіри та призупинення повноважень першого віце-президента УАФ Плієва А.Г.

- Висловлення недовіри та призупинення повноважень віцепрезидента УАФ Запісоцького Ю.Г.

- Про звільнення Генерального секретаря УАФ Запісоцького Ю.Г.

- Призначення тимчасово виконуючим обов’язки Генерального секретаря УАФ.

- Скликання позачергового Конгресу УАФ для обрання керівних органів та органів здійснення футбольного правосуддя УАФ.

Наразі саме корупція Павелка і його команди є найбільшою загрозою проведення ЧС в Україні. Про це говорять не лише в Україні, а й в міжнародних ЗМІ. Ці ж медіа зазначають, що Павелку загрожує до 12 років позбавлення волі, якщо його визнають винним.


Нагадаємо, загалом щонайменше 10 карних справ розслідують Нацполіція, ДБР, НАБУ та Прокуратура за фактами протиправної діяльності Павелка та його менеджерів УАФ.