Тлумак - про збори: «Плануємо поїхати в Закарпаття, адже клуби першої ліги не мають право виїздити закордон»

Футбол України 15 Грудня, 20:55 200
Тлумак - про збори: «Плануємо поїхати в Закарпаття, адже клуби першої ліги не мають право виїздити закордон»
Головний тренер львівських «Карпат» Андрій Тлумак підбив підсумки літньо-осінньої частини сезону. У коментарі пресслужбі ПФЛ наставник відзначив, що на першу частину команда завдання виконала.
«Вважаю, що наша команда в першій частині сезону виступила досить непогано, але завжди хочеться більшого. Головне, що вийшли до Чемпіонського раунду. Навесні боротимемося за підвищення у класі. Щодо негативу, то втратили багато залікових пунктів у матчах, де мали перемагати», - говорить спеціаліст.

Також Тлумак просить з розумінням ставитися до нового формату чемпіонату. Нагадаємо, що навесні команди проведуть лише по вісім матчів.

«Найголовніше, що маємо змогу займатися своєю улюбленою справою. Безумовно, цей формат є для всіх нас незвичним, але до цього варто ставитися з розумінням. Проводити чемпіонат під час війни - це вже досягнення. Важливо було знайти оптимальне рішення, яке б влаштувало більшість клубів. Якщо б грали у два кола, то більшість команд просто не брали б участі у змаганнях. Коли вирішуватимемо формат наступного сезону, тоді вже можемо висловити своє побажання», - ділиться думками тренер.

Тлумак розповів про плани «Карпати» на зимовий антракт.

«Футболісти зараз відпочивають після непростої частини сезону. Всі отримали індивідуальні завдання, які будуть виконувати. Перед Новим роком зберемося, щоб провести мінітурнір з місцевими командами, а також з фанатами. Вже 24 січня проведемо перший втягувальний збір, а потім ще один домашній збір пройде. Плануємо, що зможемо поїхати на збори в Закарпаття, адже за законодавством клуби Першої ліги не мають право виїздити закордон. Якщо дозволять, то можливо і вийде організувати закордонний збір», - підсумував фахівець.