«У цій історії є питання з Шаблієм». Журналіст назвав причину конфлікту динамівця Вікентія Волошина з екс-тренером «Олександрії»

Футбол України 15 Грудня, 21:46 683
«У цій історії є питання з Шаблієм». Журналіст назвав причину конфлікту динамівця Вікентія Волошина з екс-тренером «Олександрії» | 19-27
Журналіст Андрій Сеньків у новому випуску «KDK» розповів, що однією з причин відходу Юрія Гури з посади головного тренера «Олександрії» було небажання працювати з агентом Вадимом Шаблієм, який займався комплектацією команди.

– Гура не дуже охоче працював з Вадимом Шаблієм. Кузьменко-молодший якраз надавав перевагу співпраці з Шаблієм. Давайте ми зафіксуємо – прямо зараз в «Олександрії» грає 18 клієнтів Шаблія, це я говорю про основний склад. Влітку в команду прийшло 9 футболістів, 7 з них – клієнти Шаблія.

Деякі гравці, які прийшли влітку, а хтось прийшов і раніше, отримали дуже солідну суму. Ми вже говорили, що Ковалець отримує орієнтовано 20 тисяч доларів, але є гравці в клубі, які отримують 2-3 тисячі в місяць, і всі вони грають в одному складі. Гура був проти такої історії, він не хотів такого жорсткого дисбалансу в цифрах.

Інша історія в тому, що цих гравців потрібно так чи інакше ставити у склад. Зрозуміло, що є гравці-клієнти Шаблія, котрі беззаперечно є основними та лідерами команди, як наприклад Цуріков чи Мірошніченко. Але якщо говорити, наприклад, про Волошина, який себе не дуже добре проявляв у «Олександрії», він є клієнтом Шаблія. Віктор Вацко заявив, що у Волошина був конфлікт з Гурою, цей конфлікт також не був на порожньому місці. Наскільки я розумію, також в цій історії є питання з Шаблієм.