Ребров – про допомогу ЗСУ: «Не рахував, скільки пікапів передали ЗСУ, але возимо не лише їх»

Війна 16 Грудня, 10:15 319
Ребров – про допомогу ЗСУ: «Не рахував, скільки пікапів передали ЗСУ, але возимо не лише їх»
Екс-наставник «Динамо» Сергій Ребров, який очолює нині «Аль-Айн», розповів про свою діяльність на підтримку ЗСУ, першу допомогу українським військовим від наших футболістів, а також пошук машин для передової в Європі.

За словами Реброва, українські гравці відгукнулися на заклик у перші дні повномасштабної війни, розв’язаної росією проти нашої країни.

«Напевно, кожен громадянин України, коли розпочалася повномасштабна війна, намагався допомогти своїй країні. Пробував організувати, це можна назвати фондом, але це не фонд, а разовий благодійний внесок: зібрали з гравцями досить значну суму грошей. На той момент ЗСУ справді потрібна була допомога, і ми робили те, що від нас залежить», – зазначив Ребров.

«Зараз у мене немає жодного фонду, хоч люди дзвонили, питали про нього. Я постійно в контакті із Сергієм Стаховським, який їздить на передову, знає, що потрібно нашим бійцям на даний момент, і ми передаємо по можливості. Тих же пікапів, які потрібні ЗСУ у Європі майже не залишилося, беремо їх в Англії з правим кермом та переробляємо. Це досить тривала процедура.

Не рахував, скільки таких пікапів ми вже передали – штук шість-сім. Але передаємо не лише їх, а ще й те, що потрібне нашим бійцям. Я вдячний Сергію Стаховському, котрий дуже багато робить для України та допомагає: і волонтерством, і сам безпосередньо їздить на передову».

Зазначимо, що під час свого останнього візиту до України Ребров відвідав Головний військовий клінічний шпиталь, щоб відвідати українських воїнів, а також побував у військовому ліцеї імені Івана Богуна, де поспілкувався із майбутніми військовослужбовцями ЗСУ.

Наставник раніше неодноразово висловлювався на підтримку українського народу та брав участь у благодійних акціях. Також Ребров заявляв, що в ОАЕ продовжує популяризувати Україну та розповідати правду про тероризм росіян проти України.

Рано вранці 24 лютого росія розпочала ракетні обстріли українських міст, а потім почала масштабне вторгнення. Війна рф проти України триває вже 295-й день.