Світовий футбол 16 Грудня, 18:27 369
Яремчук зробив асист: «Брюгге» здобув розгромну перемогу над командою ще одного українця | 19-27
Сьогодні, 16 грудня, «Брюгге» провів свій останній товариський поєдинок у рамках підготовки до другої частини сезону. Команда зіграла проти добре знайомого з чемпіонату Бельгії «Зюльте-Варегема» та здобула перемогу з рахунком 3:0.

У першому таймі за «Брюгге» зіграв нападник Роман Яремчук, який віддав гольову передачу на перший гол у цьому матчі на 7-й хвилині. Гол на рахунку Бьорна Мейєра.

У другому таймі «Брюгге» зробив одразу десять замін одразу після перерви, і на полі з'явився лівий захисник Едуард Соболь, який провів на полі 45 хвилин. У другому таймі «Брюгге» забив ще два голи супернику та встановив фінальний результат у поєдинку.

У складі «Зюльте-Варегема» участь у грі взяв і захисник Олександр Драмбааєв, права якого належать «Шахтарю».

Найближчий офіційний поєдинок у «Брюгге» заплановано на 21 грудня у рамках 1/8 фіналу Кубка Бельгії проти «Сент-Трюйдена». «Зюльте-Варегем» зіграє того ж дня у Кубку проти «Дейнзе».