Задля виживання: «Десна» та «Олімпік» обговорювали об'єднання

Футбол України 16 Грудня, 21:25 738
Задля виживання: «Десна» та «Олімпік» обговорювали об'єднання  | 19-27
Українські клуби були готові до різних способів виживання після 24 лютого.

Колишній генеральний директор донецького Олімпіка Олексій Антонов розповів, чому клуб так і не зміг продовжити виступи на професіональному рівні після початку повномасштабної війни з росією.


«Футбольний клуб Олімпік зараз на паузі. Скільки вона триватиме, ніхто не знає. УАФ надала канікули для деяких клубів Першої ліги, маємо час подумати про подальше.

Юридично клуб існує як благодійний фонд Олімпік. Поки намірів нашого президента відновлювати подальшу роботу немає. А взагалі, ми клуб передали у добрі руки нашим друзям, вони займалися ним. Коли тривав чемпіонат Першої ліги 2021/22, ви могли бачити, що на матчах команди сидів уже інший президент. Люди взялися з ентузіазмом за справу, але війна внесла свої негативні корективи у новий виток історії Олімпіка.

Для нас цей проект на паузі. Один клубний автобус ми продали команді з Маріуполя, Яруду. А другий стоїть наразі. Чекає на свою долю.

Чи правда, що Яруд хотів об'єднатися з Олімпіком? Не знаю, мені таких пропозицій не надходило. Колись була можливість об'єднатися з Десною, але потім, подумавши і зваживши, кожен президент вирішив залишитися при своїх. Щодо Яруда. Коли постало питання про продаж клубного майна, ми з Ярудом тісно на ці теми спілкувалися і автобус продали їм», – пояснив Антонов у інтерв'ю FanDay.