Німецькі друзі «Динамо»: як «Кельн» допоміг у складний час

Динамо Київ 17 Грудня, 20:20 176
Німецькі друзі «Динамо»: як «Кельн» допоміг у складний час
Влітку юні вихованці динамівської школи отримали можливість продовжити тренуватися та грати у футбол. Керівництво академії «Динамо» Київ досягло домовленості з німецькою стороною про перебування команд трьох вікових категорій у Німеччині.

Тож динамівці 2007, 2008 та 2009 років народження вирушили до Кельна, де можуть повноцінно тренуватися та грати з німецькими однолітками.

Одну з ключових ролей в організації зіграв президент ФК «Кельн» - Вернер Вольф:

«Коли почалася війна, ми були шоковані, як і всі інші. Ніколи не могли уявити, що щось подібне може статися. Ми відносно швидко відреагували, намагалися зібрати кошти та допомогти, - розповідає Вернер Вольф. - Коли «Динамо» звернулося до нас, моєю особистою реакцією була думка про те, що ми повинні це зробити. Адже, за нашою інформацією, залишалося зовсім небагато часу, щоб вивезти юні команди київського «Динамо» до Німеччини - у тренерів закінчувалися дозволи на виїзд.

Усе довелося організувати фактично за одну ніч. Ми швидко відпрацювали рішення з містом Кельн і керівником соціального департаменту, тому що розмістити таку велику групу - це досить складний виклик. Зрештою, ми знайшли прийнятне житло - знайти оптимальне рішення для всіх зацікавлених сторін було досить важко. Але на даний момент ми щасливі, що є така можливість проживання команд.

Нам вдалося все організувати разом із містом Кельн і родиною Шубертів. І ми раді, що юнацькі команди «Динамо» можуть залишатися там надовго.

Безумовно, це був серйозний виклик, але я хочу відзначити два моменти. По-перше, ми маємо прямий контакт із містом, і вони дуже допомогли нам організувати все, що необхідно тут для перебування великої групи дітей. Також ми знайшли багато помічників, яким вдячні за те, що вони супроводжують динамівців і допомагають із різними формальностями.

Ми будемо продовжувати цей проєкт стільки, скільки потрібно. Так, у нашого фонду немає нескінченних ресурсів, тому ми повинні знову і знову переконувати наших людей, що їхня допомога йде на добру справу, яку варто продовжувати».

У свою чергу, ФК «Динамо» Київ щиро дякує німецьким друзям за підтримку у важкий час і надану юним українським футболістам можливість продовжувати заняття футболом в комфортних і безпечних умовах.