Динамо Київ 17 Грудня, 21:37 1448
Не виправдав сподівань Луческу: екс-футболіст «Динамо» запалює в чемпіонаті Румунії | 19-27
Колишній футболіст «Динамо» Тудор Белуце яскраво проявив себе в складі лідера румунської Ліги 1 «Фарула».

23-річний футболіст вийшов у стартовому складі на поєдинок 21-го туру чемпіонату проти «Волунтарі», а вже на 3-й хвилині вивів свою команду вперед.

Однак здобути перемогу гол екс-динамівця «Фарулу» все ж не допоміг. На 86-й хвилині господарі змогли зрівняти рахунок ударом з пенальті, внаслідок чого вирвали нічию - 1:1.

«Фарул» після 21 матчу очолює таблицю чемпіонату Румунії, випереджаючи на одне очко ЧФР, проте футболісти «Клужа» мають в активі гру в запасі.

Нагадаємо, Белуце захищав кольори «Динамо» в сезоні 2020/21, граючи на правах оренди. Тоді ще гравець молодіжної збірної Румунії вразив Мірчу Луческу, проте йому не вдалося закріпитися в першій команді, провівши три поєдинки.

Контракт Белуце з «Фарулом» чинний до 30 червня 2024 року. Transfermarkt оцінює футболіста в 1.8 мільйона євро.