Зеленський вже записав виступ для фіналу ЧС-2022 – Катар не проти, але ФІФА тримається за ганебну позицію

Чемпіонат Світу 2022 18 Грудня, 10:35 1072
Зеленський вже записав виступ для фіналу ЧС-2022 – Катар не проти, але ФІФА тримається за ганебну позицію
Офіс Президента України все ще намагається пробити боягузливий мур ФІФА щодо мирних заяв на фіналі ЧС-2022.

«Катар підтримав ініціативу президента України, але ФІФА її заблокувала і не дозволить показувати відеозвернення президента перед фінальною грою.

Офіс Президента буде поширювати відео незалежно від того, чи випустить ФІФА його у свій ефір. Рішення заблокувати його покаже, що ФІФА втратила своє цінне розуміння футболу як гри, яка об'єднує людей, а не підтримує розбіжності», – CNN цитує листа від Офісу Президента.

«У зверненні президента немає нічого політичного чи чогось іншого, що надає політичного забарвлення спортивній події. Там немає суб'єктивних оцінок, політичних сигналів і тим паче звинувачень. ФІФА ще має час, щоб виправити свою помилку. ФІФА не повинна боятися, що слова миру пролунають на всесвітньому святі футболу», – було підкреслено у листі ОП.

Колишній голкіпер збірної України Олександр Шовковський показав, з якими словами Володимир Зеленський сподівався виступити на фіналі чемпіонату світу в Катарі.

«Щирі вітання з України всім любителям футболу, життя та миру! Вітаю всю планету з фіналом чемпіонату світу. Сьогодні ми побачимо спільну перемогу, торжество людського духу. Цей чемпіонат світу знову довів, що різні країн та нації можуть вирішувати, хто сильніший у чесній грі, а не грі з вогнем. На рівному зеленому полі, а не на червоному полі бою.

Це мрія дуже багатьох людей, коли гравці змагаються, дозволяючи іншим насолоджуватись миром. Будь-який батько в світі хотів би взяти свого сина на футбольний матч, і будь-яка мати хотіла б, щоб її син повернувся з війни.

Ми нікого не чіпаємо. Україна прагне миру більше, ніж будь-чого. Ми запропонували світові формулу миру, абсолютно чесну. Ми її запропонували, тому що у війні не буває чемпіонів, нічиєї бути не може. Отже, я оголошую про ініціативу скликання Глобального саміту Формули миру цієї зими. Саміту для об’єднання усіх народів світу навколо ідеї глобального миру. Трибуни стадіонів порожніють після матчу, а після війни порожніми залишаються міста.

Ось чому війни мають зазнати краху, а мир повинен стати чемпіоном, як це тут зараз – в Катарі. Чемпіонат світу, а не світова війна. Це можливо! Будь ласка – підтримайте Україну та наші зусилля для відновлення миру! Приєднуйтесь до Глобального саміту Формули миру і ставайте чемпіонами миру! Давайте побачимо фінал разом – і кінець війни. Слава Україні! Та щасливого Національного дня Катару!» – звертався Зеленський англійською до всього світу.