Футбол України 18 Грудня, 11:46 623
«Він із Місяця має впасти?»: головний тренер ФК «Рух» відповів на прохання фанатів та експертів | 19-27
Головний тренер «Руху» Леонід Кучук поміркував про проблемну позицію центрального нападника, якого вкрай гостро потребує львівська команда.

В осінній частині сезону роль ключової ударної сили Руха взяв на себе атакуючий хавбек Таллес, який оформив шість голів та п'ять асистів у 14 матчах УПЛ.

При цьому на місці форварда Леонід Кучук використав одразу кілька виконавців, які намагалися закрити позицію, яку багато вболівальників команди, а також експерти вважають уразливою. В інтерв'ю клубній прес-службі Кучук висловив своє бачення ситуації.

«Він із Місяця має впасти? Нападника виховують та шукають роками. Більш-менш на цій позиції грав Юра Клімчук. В останніх двох іграх непогано грав Ярослав Карабін. Брайт зіграв до перелому хвилин 15. Потрібно шукати, треба виховувати. Нині це не так просто».

Зазначимо, що під час сезону Рух підписав нігерійського форварда Брайта Енобахара, проте екс-гравець Вулверхемптона відіграв лише 41 хвилину в матчі зі Львовом (1:2) у зв'язку з травмою.

На зимову перерву Рух пішов на 12 місці у турнірній таблиці УПЛ, маючи 14 очок після 14 турів.