«Світ все одно почув наш заклик». Зеленський - про відмову ФІФА транслювати його звернення

Чемпіонат Світу 2022 19 Грудня, 11:10 190
«Світ все одно почув наш заклик». Зеленський - про відмову ФІФА транслювати його звернення
Відео поширили українські футболісти.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що, навіть незважаючи на відмову ФІФА транслювати його звернення перед фіналом чемпіонату світу -2022, світ все одно почув промову завдяки спортсменам та ЗМІ.

«Коли людей об'єднує футбол, людей об'єднує мир. Тому для сьогоднішнього дня я підготував спеціальне звернення від України до всього світу. До всіх, хто цінує мир і життя. Хоча ФІФА заблокувала це звернення для показу на стадіоні перед фінальною грою у Катарі, але світ все одно почув наш заклик», - наголосив глава держави.

Зеленський додав, що його звернення поширили українські футболісти, серед яких Ярмоленко та вся збірна України, а також Шовковський, Модріч, Срна, Гвардіола, Рац та багато інших.

«Я дякую всім! Країни-партнери підтримали. Тисячі світових ЗМІ розповсюдили. Ми готуємо вже цієї зими спеціальний саміт. Саміт заради миру. Для нашої країни і для будь-якого іншого народу, який може зазнати такої ж агресії, такого ж терору, який росія принесла на нашу землю», - підкреслив він.