Нема повноважень: УЄФА не зможе виключити «Дніпро-1» з єврокубків

Футбол України 20 Грудня, 16:33 171
Нема повноважень: УЄФА не зможе виключити «Дніпро-1» з єврокубків
Журналіст і ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський прокоментував можливість виключення «Дніпра-1» з єврокубків через підозри, що ця юридична особа є наступником зниклого «Дніпра».

Співаковський запевняє, що Дніпру-1 нема чого боятися і УЄФА не дискваліфікує клуб через скаргу УАФ. оскільки подібні рішення може ухвалювати тільки Палата з вирішення суперечок, яка підпорядковується ФІФА.

«УЄФА не може виключити СК Дніпро-1 із єврокубків, бо це не її юрисдикція. Є спеціальна палата з вирішення суперечок і це палата ФІФА, яка вже цю проблему порушувала, коли була знаменита справа Джаби Канкави. Тоді СК Дніпро-1 нормально пожартували, але формально він якось відмився.

Зараз, враховуючи, що структурно та юридично в клубі нічого не змінилося, складно уявити, що ця штука піде другим колом».

Також журналіст вважає, навіть якщо буде доведено, що Дніпро-1 є наступником Дніпра, то йому також нічого не загрожує.

«Навіть якщо ця палата суперечок доведе, що СК Дніпро-1 і Дніпро мають певну справжність, вони не можуть виключити команду з єврокубків і дискваліфікувати. Оскільки почнуться скарги, позови, судові засідання і це затягнеться надовго», – підкреслив Співаковський.

Нагадаємо, що на зимову перерву Дніпро-1 під керівництвом Олександра Кучера пішов на першому місці в УПЛ, випереджаючи Шахтар на п'ять очок, зігравши на матч більше.