Експрезидент «Олімпіка» порівняв президента УАФ Андрія Павелка з Путіним та Лукашенко

Футбол України 21 Грудня, 19:42 232
Експрезидент «Олімпіка» порівняв президента УАФ Андрія Павелка з Путіним та Лукашенко
Колишній президент донецького клубу «Олімпік» Владислав Гельзін висловив думку щодо останніх події у Будинку футболу.
Як відомо, 20 грудня планувалося, але так і не було проведене, засідання Виконавчого комітету Української асоціації футболу, на якому своєї посади міг позбутися нинішній голова організації Андрій Павелко.«Павелко тримається зубами та кліщами за своє крісло і не може його відпустити. Він узурпував владу в УАФ, як путін і лукашенко у своїх країнах. Не знаю, що в нього в голові. Він просто компрометує себе. Я колись казав, що його звідти винесуть в урнах, але тепер ситуація ще гірша – [йому] треба скоріше тікати звідти.

Хочу, щоб цей псевдопатріот Павелко виставив від клубів та УАФ негативне послання Інфантіно про те, що ФІФА не дала виступити нашому Президентові. Потрібно підтримати Володимира Зеленського та ЗСУ. У цій забороні ФІФА чітко простежується російський слід. Зрозуміло, що за Інфантіно стоїть росія. І якщо УАФ і Павелко зберігають мовчання, то вони автоматично підтримують росію.

У нас тотальна корупція у футболі, глобальна мильна бульбашка, яка ось-ось лусне, і назовні вийде дуже багато бруду. Тому я рекомендую [Павелку] бігти, а не чіплятись зубами за крісло», - розповів Гельзін.