Дружина Ярмоленка розповіла, чи хоче Андрій повернутися в «Динамо»

Динамо Київ 23 Грудня, 16:14 739
Дружина Ярмоленка розповіла, чи хоче Андрій повернутися в «Динамо»
Інна Ярмоленко, дружина півзахисника «Аль-Айна» Андрія Ярмоленка, в інтерв’ю ютуб-каналу Анни Ребрової розповіла про ставлення їхньої сім’ї до київського «Динамо».
Для нас «Динамо» – визначний, рідний клуб, який дуже багато нам дав і зробив з Андрія спортсмена, професійного футболіста, яким він є зараз. Звичайно, ми стежимо за всіма матчами. Навіть якщо Андрій не вдома, то я все одно дивлюся матч «Динамо» і вболіваю.

Звичайно, в Андрія є мрія повернутися в «Динамо», всі про це знають. Для нього це дуже важливий клуб у його кар’єрі. Будемо сподіватися, що це станеться, але коли – ніхто не може знати.

Дружина Андрія Ярмоленка сказала, що рішення перейти до «Аль-Айну» далося її чоловікові непросто.

«Це було дуже тяжке рішення для Андрія та мене. Я висловила свою думку, сказала свої «за» та «проти». Але Андрій така людина, що футбольні питання вирішує сам.

Він вислуховує мене, батьків, все зважує, але рішення ухвалював сам, бо він спортсмен, професіонал, і йому гратиме у футбол. Моя справа – підтримувати його у всіх рішеннях».

Також, Інна поділилася своєю думкою, як президент «Динамо» сприйняв рішення Андрія на користь «Аль-Айна»:

Я читала його інтерв’ю. Думаю, що він нормально це сприйняв. Я знаю, які в них теплі відносини. Вони обидва професіонали, тому думаю, що ніяких проблем у них немає.