«Челсі» впевнено переграв «Борнмут» – шедевр Маунта та скасований гол

«Челсі» впевнено переграв «Борнмут» – шедевр Маунта та скасований гол | 19-27
«Челсі» переграв «Борнмут» в рамках 17-го туру АПЛ.

АПЛ. 17-й тур

Челсі – Борнмут – 2:0

Голи: Хаверц, 16, Маунт, 24

«Сині» стартували впевненіше та вже з перших хвилин пробиралися до воріт суперника. Змінити рахунок зумів Хаверц на 16-й хвилині зустрічі. Стерлінг знайшов у штрафному відкритого партнера по команді, а той відправив м'яч у нижній лівий кут воріт.

Через декілька хвилин Маунт подвоїв рахунок, блискуче пробивши з-за меж карного майданчику – без шансів для кіпера. Підопічні О'Ніла намагалися створити щось у відповідь, однак гравці Челсі впевнено оборонялися. Зрештою, після низки атак «пенсіонери» оформили третій гол – зарахуванню завадило порушення правил.

По перерві «сині» продовжували тиснути. Маунт знову пробив з кордону штрафного, але Траверс зумів відбити удар. Наприкінці зустрічі гравці Борнмута дещо активізувалися, однак оборона Челсі залишилася непробивною. Тож, матч завершився з рахунком 2:0 на користь «пенсіонерів».

У підсумку Челсі розташувався на 8-й позиції АПЛ з 24-ма очками, а Борнмут залишився на 14-му місці (16 пунктів).