«Досить цікава команда»: Філіппов висловився про чутки про інтерес до нього з боку «Зорі»

Футбол України 28 Грудня, 12:28 160
«Досить цікава команда»: Філіппов висловився про чутки про інтерес до нього з боку «Зорі»
Нападник бельгійського «Сент-Труйдена» Олександр Філіппов прокоментував чутки, що з'явилися в українському інформаційному просторі, про інтерес до нього з боку луганської «Зорі».

Просторами інтернету на цьому тижні поширювалася інформація про зацікавленість команди Патріка ван Леувена в послугах форварда Сент-Труйдена Олександра Філіппова.

Журналіст Fanday.net Євген Чепур зв'язався з Філіпповим та уточнив, чи відповідають дійсності чутки про можливий перехід нападника до Зорю та поцікавився подальшими планами футболіста.

«Про інтерес Зорі вперше чую»

– Олександре, днями з'явилася інформація, що у ваших послугах зацікавлена луганська Зоря. Як прокоментуєте цю новину?

– Вперше про це чую. Тому нічого конкретного не можу сказати.

- Ні до вас, ні до Вадима Шаблія ніякі представники Зорі не зверталися?

- Поки що так. Ми з Вадимом із приводу Зорі не спілкувалися. Ведуться розмови про подальше працевлаштування, але щодо Зорі жодних розмов не було.

– Якісь клуби вже виявили зацікавленість у ваших послугах?

– Такої зацікавленості поки що немає, тому що більшість клубів не вийшла ще з відпусток після чемпіонату світу. Тому немає активності на трансферному ринку.

Моє першочергове завдання зараз – повернутися до Бельгії, бо 31 грудня закінчиться контракт із ФК Рига. Після приїзду до Бельгії вже конкретніше знатиму свою обстановку там і з питання подальшого працевлаштування.

«Розумію, що в мене мало шансів заграти у Сент-Труйдені за нинішнього тренера»

- Ви особисто налаштовані доводити свою спроможність у Сент-Труйдені чи хотіли б змінити клуб?

- У Сент-Труйден залишився той же тренер (Бернд Холлербах, - прим. Є.Ч.) і я розумію, що у мене мало шансів заграти при цьому наставнику, можна так сказати. Будемо дивитись. Наразі там досить непогані хлопці попереду грають, регулярно забивають голи.

Буду доводити, а там уже дивитимуся за обставинами. Може, відбудеться розмова з тренером та керівництвом, і ми детально обговоримо, чи потрібен я їм чи ні. Якщо ні, то хотілося б шукати варіанти з продовженням кар'єри.

– Влітку ми з вами розмовляли, і ви сказали, що якщо повернетесь до УПЛ, то лише до чернігівської Десни. Минуло півроку і як тепер дивитеся на команди із чемпіонату України? Та ж Зоря, наприклад. Чи цікавий вам такий варіант?


– Для мене будь-який варіант цікавий і розглядатиму пропозиції з України та закордон. Подивимося, які пропозиції надійдуть, а там обговоримо із сім'єю та виберемо найкращий.


Багато ігор подивився всього чемпіонату України. Зоря – досить цікава та хороша команда, показувала непоганий атакуючий футбол.