Недоречне селфі: президент ФІФА Джанні Інфантіно потрапив у скандал на похоронах Пеле – фото

Світовий футбол 3 Січня, 21:19 394
Недоречне селфі: президент ФІФА Джанні Інфантіно потрапив у скандал на похоронах Пеле – фото
Президент ФІФА Джанні Інфантіно багато разів доводив, що його заяви чи рішення можуть бути спірними та незрозумілими. На цей раз функціонер зробив дивний вчинок під час прощання з легендарним Пеле.

В кінці минулого року помер «Король футболу» Пеле. 82-річна легенда довго боровся з раком, який так і не зміг перемогти.

2 січня пройшла церемонія прощання зі знаменитим бразильцем. Труну з тілом Пеле доставили на стадіон Сантоса, а серед віп-гостей був і президент ФІФА Джанні Інфантіно.

Під час прощальної церемонії голова міжнародного футболу відзначився неоднозначною і дивною поведінкою. Вболівальників обурила посмішка Інфантіно прямо перед відкритою труною з Пеле.

Джанні не цурався веселитись та фотографувався із іншими гостями. Таким чином, голова ФІФА вкотре показав свою безпринципність та нехтування правилами цивілізованої спільноти.

Раніше Інфантіно закликав Україну та Росію припинити вогонь попри те, що наша країна окупована. А пізніше ФІФА не дозволила Президенту України Володимиру Зеленському виступити із закликом до миру перед фіналом ЧС-2022.