Світовий футбол 3 Січня, 23:45 23254
«Евертон» з Миколенком ганебно програв команді Де Дзербі – фіаско захисника «ірисок» та гол престижу | 19-27
Лемпард out?

АПЛ. 19 тур

Евертон – Брайтон – 1:4

• Голи: Грей, 90+3 (пен) – Мітома, 14, Фергюсон, 51, Марч, 54, Гросс, 57

«Іриски» розпочали цей матч впевненіше та вже у дебюті зустрічі Івобі завдав потужного удару, однак Роберт Санчес виконав майстерний сейв. Підопічні Лемпарда контролювали м'яч та продовжували тиснути, проте на 14-й хвилині гості створили перспективну атаку. Мітома легко розібрався з обороною Евертона та відкрив рахунок.

Після забитого Брайтон дещо перехопив ініціативу та створював більше моментів. Фергюсон міг подвоювати рахунок, проте м'яч влучив у стійку воріт. Побільшало і фолів, а рефері доводилось двічі зупиняти сутичку між гравцями.

По перерві «чайки» поховали Евертон. Спочатку Фергюсон таки забив свій гол, потім Соломон Марч відгукнувся на ідеальну передачу, не залишивши шансів для голкіпера, і зробив рахунок 0:3. Через декілька хвилин Гує припустився жахливої помилки в центрі поля, а Гросс скористався моментом та остаточно поховав господарів.

Миколенко не очікував, що партнер зіграє саме так, як зіграв – і його швидкості вистачило лиш для того, щоб наздогнати мʼяч у воротах.

«Іриски» все ж забили гол престижу з пенальті, але матч завершився з рахунком 4:1 на користь Брайтона. Український захисник Віталій Миколенко провів на полі весь матч.

Таким чином, Евертон залишився на 16-й сходинці (15 пунктів), а «чайки» піднялися на 8-му позицію (27 очок).