Мінус 27 кілограмів, зламані ребра, знущання: Шевчук розповів про стан брата, який повернувся з полону

Війна 4 Січня, 11:47 745
Мінус 27 кілограмів, зламані ребра, знущання: Шевчук розповів про стан брата, який повернувся з полону
Спортивний директор Вереса В'ячеслав Шевчук розповів про непросту долю свого рідного брата Сергія після семи місяців перебування у полоні.

31 грудня Україна під час обміну звільнила 140 наших захисників. Серед них був рідний брат колишнього футболіста Шахтаря та збірної України Сергій Шевчук – підполковник ДПСУ, який обороняв завод «Азовсталь».

Спортдиректор Вереса розповів, що до обміну його брат перебував у Волгоградській області Росії, а про обмін дізнався з новин.

«Брата чекає на довгий етап відновлення, тому що його організм сильно постраждав. Сергій у полоні схуд на 27 кілограм, у нього було зламано ребра, пошкоджено внутрішні органи, проблеми із зубами.

Таке почуття, що він повернувся із концтабору. Брат вижив лише завдяки своєму сильному характеру, силі волі та стійкості», – розповів Шевчук в інтерв'ю «Українському футболу».

43-річний Шевчук під час професійної ігрової кар'єри виступав за донецький Шахтар, дніпропетровський Дніпро, запорізький та донецький Металурги, російський Шинник. У складі національної збірної України В’ячеслав провів 56 матчів.