Світовий футбол 4 Січня, 17:17 515
Геніальний асист Тоналі та божевільні сейви Очоа у відеоогляді матчу «Салернітана» – «Мілан» – 1:2 | 19-27
«Салернітана» поступилася «Мілану» в рамках 16-го туру Серії А.

Чемпіонат Італії, 16-й тур

«Салернітана» – «Мілан» – 1:2

Голи: 0:1 - 10 Рафаел Леау, 0:2 - 15 Тоналі, 1:2 - 83 Бонаццолі.

Перший матч року в Серії А відбувся на полі Салернітани, яка приймала чинних чемпіонів. Мілан феєрично розпочав матч, до 15 хвилини забивши два «сухих» м'ячі. Особливо відзначимо перший гол. Тоналі вирізав геніальну передачу на Леау.

«Гранатові» ще до перерви цілком могли поступатися з непристойним рахунком, але їх рятував новачок. Гільєрмо Очоа дебютував у Серії А, провівши неймовірний матч. Саме завдяки мексиканцю Салернітана до останнього залишалася в грі й наприкінці зустрічі навіть намагалася відігратися.

Зрештою, Мілан втримав заслужену перемогу й бодай тимчасово наблизився до Наполі. Салернітана залишилася на 13 місці турнірної таблиці Серії А.