Самотність як вона є. Соратники залишили Андрія Павелка без підтримки у суді

Збірна України 4 Січня, 20:11 2996
Самотність як вона є. Соратники залишили Андрія Павелка без підтримки у суді
​Президент УАФ затягує розгляд кримінальної справи.

Сьогодні (04.01.2023) мало відбутися слухання апеляції на запобіжний захід Андрія Павелка по справі про будівництво заводу із виробництва штучного покриття для футбольних полів. Президент УАФ разом зі своїм заступником Юрієм Запісоцький в суді першої інстанції отримали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або заставу. За обох фігурантів кримінальної справи заставу в розімірі майже 20 мільйонів гривень сплатила компанія ТОВ «УАФ Маркетинг», яка на 100 відсотків належить керівництву УАФ.


Справделивість у вигляді апеляційного розгляду мала наздогнати Павелка ще 12 грудня 2022 року, але тоді засідання не розпочалося з дуже дивної причини – Печерський суд столиці, за два тижні не зміг передати папки з справою про вкрадені кошти на будівництві заводу до апеляційного суду. Засідання відклали до 4 січня 2023 року, а ж раптом (ні, бо досвідчені адвокати про це попередили) бос корупційної УАФ з'явився на засідання без адвокатів. Не було і «шановної підтримки» у виглядів володарів Золотого м'яча Блохіна та Бєланова. Зате було клопотання від адвоката про перенесення розгляду апеляції на 11 січня. Вистава продовжується!

Для чого це все робиться? Все дуже просто. І це «просто» знаходиться у юридичній площині. Так, якщо слідство розслідує злочин, то має бути не лише підозрюваний, а й потерпілий. Наразі в усіх цих справах є «заявник» – це той, хто написав заяву про злочин, є підозрюваний… а от із потерпілим проблема. За логікою речей – «потерпілий» це саме УАФ. Це розуміють слідчі, прокурори, судді та підозрювані із адвокатами. Але де-юре УАФ не є потерпілим, і поки Андрій Васильович Павелко керує асоціацією, то і процесуальний статус УАФ не змінюється… А далі стежте за руками: на носі вибори президента асоціації. Чи навіть не так, у Павелка рік тому завершився термін «правління», і треба проводити нові вибори. А щоб все пройшло правильно, про вибори президента асоціації футболу України усіх учасників процесу голосування мають повідомити за 50 днів!!! Тому цей час потрібен нинішній команді, щоби таки провести ці вибори і, маючи абсолютну і керовану більшість у виконкомі федерації, продовжити ще на п’ять років строк правління Андрія Павелка – великого поціновувача елітних сортів риби, чаю та кави. Перефразовуючи футбольною мовою, перевести матч у додатковий час та в пенальті.