Новопризначений тренер Португалії прокоментував майбутнє Роналду у збірній

Світовий футбол 9 Січня, 15:55 258
Новопризначений тренер Португалії прокоментував майбутнє Роналду у збірній
Головний тренер збірної Португалії Роберто Мартінес прокоментував майбутнє у національній команді нападаючого «Аль-Насра» Кріштіану Роналду.

«Рішення мають прийматися, виходячи із ситуації на полі та тренуваннях. Я не той тренер, який ухвалює поспішні рішення. Я хочу зустрітися з усіма гравцями і з сьогоднішнього дня почну розмовляти та зустрічатися з ними. Кріштіану був членом збірної на чемпіонаті світу, він 19 років виступав за національну команду, і це заслуговує на повагу. З цього моменту я маю обрати найкращий склад для участі у чемпіонаті Європи. Завтра ми почнемо цю роботу, дізнаватимемося всіх гравців, Кріштіану — один із них. Ми розпочнемо процес знайомства з усіма гравцями, які можуть приєднатися до національної команди. Ми дамо можливість кожному гравцю і з повагою ставимося до тих, хто вже є частиною збірної. Кріштіану — один із них», — наводить слова Мартінеса Footmercato.

Про призначення Мартінеса головним тренером збірної Португалії було оголошено сьогодні, 9 січня. Він змінив на цій посаді Фернанду Сантуша. 37-річний Роналду не оголошував про завершення кар'єри у збірній.