Футбол України 9 Січня, 21:53 368
Коноплянка зазнав принизливого розгрому від німецького клубу: за «Краковію» зіграв ще один українець | 19-27
«Краковія» провела першу товариську гру у 2023 році. Польська команда, у складі якої виступає український півзахисник Євген Коноплянка, розгромно поступилася «Ганзі» (0:6).

«Краковія» в рамках підготовки до другої частини сезону розпочала збір у турецькому Белеку. У понеділок, 9-го січня, команда із Кракова зіграла першу контрольну гру. Суперником у ній виступила німецька «Ганза», яка представляє другу Бундеслігу.

Рахунок поєдинку виявився руйнівним для поляків. «Ганза» знищила «Краковію», забивши шість м'ячів – два в першому таймі і чотири в другій половині зустрічі.

Після перерви на поле вийшов Євген Коноплянка, а потім до нього приєднався його співвітчизник – хавбек Віталій Ткачук, котрий виступає за команду U-18. Проте українці ніяк не допомогли «смугастим». Наступний спаринг «Краковія» проведе у суботу проти «Нюрнберга».

Нагадаємо, що на перерву «смугасті» пішли на восьмому місці в турнірній таблиці чемпіонату Польщі, відстаючи від «Ракува», що лідирує, на 16 балів. Найближчу офіційну гру «Краковія» зіграє 30 січня проти «Гурника».