Жовта картка та сумне закінчення: українець зіграв за Бордо у Франції

Світовий футбол 11 Січня, 22:42 544
Жовта картка та сумне закінчення: українець зіграв за Бордо у Франції | 19-27
​Український півзахисник Данило Ігнатенко не допоміг Бордо утримати перемогу у французькій Лізі 2.

Команда українця зіграла в гольову нічию (2:2) з Каном.

Бордо Ігнатенко у 18-му турі французької Ліги 2 на виїзді зустрічався з Каном. Наставник «жирондинців» Давид Гайон довірив українцеві місце у стартовому складі.

Ігнатенко відіграв весь матч, відзначившись лише жовтою карткою. Його команда відмінно провела перший тайм, забивши два сухі м'ячі.

Однак після перерви підопічні Гайона виглядали набагато гірше, пропустивши у відповідь і залишившись удесятьох. Втримати перемогу їм так і не вдалося – 2:2.

Після цього матчу Бордо набрав 32 очки та утримав друге місце у турнірній таблиці. Відставання від Гавра – сім пунктів.

У поточному сезоні Ігнатенко зіграв за Бордо 19 матчів, у яких він відзначився двома голами та одним результативним пасом.

Стосовно Ігнатенка також зазначимо, що він до Бордо перейшов взимку 2022 року на повноцінній основі.