«Для Забарного Серія А буде тактично складною», - скаут Серії А розповів про інтерес до українських гравців від команд Італії

Динамо Київ 12 Січня, 00:36 513
«Для Забарного Серія А буде тактично складною», - скаут Серії А розповів про інтерес до українських гравців від команд Італії
Скаут Серії А Алекс Великих, в інтерв'ю 1927.kiev.ua, поміркував, чому відбувся спад в грі Романа Яремчука та розповів про те, ким із УПЛ цікавляться італійські клуби.

— Чому відбувся спад у грі Романа Яремчука?

— Ситуація Яремчука дуже непроста. Все ж таки, вінцентрфорвард і живе голами, які реалізує за допомогою передач партнерів. Зробивши собі ім'я в Бельгії, його перехід у новий чемпіонат багатьма, і мною в тому числі, розглядався як природний, заслужений і необхідний крок вперед, але для мене особисто стало здивуванням перехід саме в Португалію. Не тому, що Бенфіка не топ команда, а тому що тип нападника, як Яремчук, це більше для Італії, Німеччини, Англії, ніж для Іспанії чи Португалії. Але все одно навіть Португалія була кроком уперед порівняно з Бельгією. Все ж, я вважав, що перехід туди буде лише проміжним перед потраплянням до умовно АПЛ. Однак не зрослося в Бенфіці і не з вини гравця. Є низка питань і до тренера, і спортивного керівництва клубу щодо Романа.

Повернення до Бельгії стало неприємним моментом для футболіста. Брюгге, Гент, Генк, не має значення який клуб, важливо те, що це той же чемпіонат, з якого Роман поїхав, а тепер йому знову довелося повертатися в країну з якою він прощався. Його останні нереалізовані моменти говорять саме про психологічний спад у грі, і не про що інше. Думаю, слід зібратися і спробувати повернутися в голеадори щоб поїхати далі. Вважаю, все-таки, Серія А може бути чудовим шансом для гравця. Нападники такого типу затребувані в Італії.

— Хтось із київських динамівців найближчим часом може перебратися в Серію А?

— Не бачу яскравого кандидата на перехід із «Динамо» до Серії А прямо зараз. За Циганковим, можливо, ще буде зондування, враховуючи інтереси до нього того ж таки «Лаціо» кілька сезонів тому. Для Забарного Серія А тактично буде складна, але він молодий і, можливо, зможе адаптуватися, але питання в ціні - клуб у якому Забарному дали б час без тиску преси та ігрові хвилини для адаптації - це явно не той клуб, який може собі дозволити витрачати ті мільйони, за які «Динамо» було б готове розглядати трансфер. Клуби, які здатні витратити, не братимуть дорого молодого українського центрального захисника. Думаю, доля Забарного - грати згодом в АПЛ, а поки що сезон в УПЛ він точно проведе...

— Яка ситуація по гравцях інших українських клубів?

— По іншим українським футболістам йшло зондування за молодими гравцями «Руху», але поки що це лише зондування та прицінення.

Вважаю, що Трубін, наприклад міг би підійти в той же Інтер і думаю їм був би цікавий, але в ціні буде важко конкурувати з економічною можливістю клубів АПЛ.

— Для Циганкова оптимальний варіант зараз піти чи залишитися?

— Напевно, оптимально було б піти півтора-два роки тому. Зараз це вимушено потрібно робити, так як попиту великого на нього немає і платити серйозний або навіть середній трансфер за нього не будуть, але як вільний гравець - він міг би десь пригодитися.

Микола Тимощук