Світовий футбол 12 Січня, 10:12 329
Суперкубок Іспанії. «Реал» і «Валенсія» виявили сильнішого тільки у серії пенальті | 19-27
«Вершкові» на нервах проходять у фінал.

Ану підніміть руки, хто очікував, що цей матч затягнеться на 120 хвилин?

Впевнені, що таких небагато, але сьогодні «Реал» усіх обдурив і зіграв ніби якийсь середняк. Його перевага над «Валенсією» вималювалася лише після 90-ї хвилини. До цього на полі був загалом рівний, дуже повільний футбол.

«Реал» почав із щільного удару Вальверде, на який «Кажани» відповіли ударом Кавані в ближній - врятував Куртуа. І гра одразу затихла.

Мадрид тільки пасував упоперек-назад - ніяких швидкостей, нуль гострих рішень. Пенальті на Бензема стався немов з нізвідки - це Мілітао запустив лонгбол, а Джемерт втратив позицію. Так буває. Карім з точки пробив бездоганно – і 1:0.

Цей м'яч міг навіть потопити «Валенсію», але на її щастя, у «Реала» цього сезону немає захисту. Перший же класний навіс на 46-й хвилині завершився ударом Ліно впритул. Васкес просто стояв і дивився футбол.

Ну, і почалися нерви. Навіть із виходом Модрича Мадрид був надто слабкий, щоб нав'язати «Валенсії» свій футбол. У той же час, команді Дженнаро Гаттузо критично не вистачало думки. Вона доходила до штрафного майданчика «Реала» - і... втрачала м'яч.

З глухого кута гра вийшла тільки після 90-ї хвилини, коли «Валенсія» різко здала фізично. «Реал» відчув це і міг виривати перемогу навіть до екстра-таймів, але Мамардашвілі вчасно стрибнув у ноги Вінісіусу. Також Георгій врятував «Валенсію» ще двічі у додатковий час, потягнувши удари Крооса та все того ж Віні. Куртуа відповів на це, зупинивши вихід на ворота Франа Переса - навіть тут «Кажани» знаходили сили відповідати.

Їхній характер вкупі зі слабкістю «Вершкових» і привели матч до серії пенальті, де, втім, сенсації не сталося. Так уже влаштований «Реал», що у нього в складі десяток відмінних, надійних пенальтистів - і ніхто сьогодні не дав слабину. Водночас «Валенсії» гравців із ударом для серії не вистачило - звідси й два промахи.

«Реал» домігся головного - вийшов у фінал Суперкубку, але витратив купу сил, і це небезпечно перед ймовірним Ель Класіко - ось головне резюме матчу. Ну, і ще дякуємо «Валенсії» за старання - вона хоч і не показала майстер-клас в нападі, проте чесно вичавила з себе все до краплі.