В'ячеслав Грозний: «Бачу Циганкова на місці Гакпо у ПСВ. Це було б для нього ідеально»

Динамо Київ 12 Січня, 11:32 506
В'ячеслав Грозний: «Бачу Циганкова на місці Гакпо у ПСВ. Це було б для нього ідеально» | 19-27
Український тренер В'ячеслав Грозний висловився про подальше майбутнє вінгера «Динамо» Віктор Циганкова.

– Я вважаю, що Віктор давно готовий до закордонного клубу. Йому в хорошому розумінні пощастило, що Ярмоленко пішов свого часу до Борусії (Дортмунд) та звільнив позицію для Циганкова до Динамо.

Він не продовжує контракт, тому стає зрозуміло, що він хоче піти зараз за невеликі гроші чи влітку як вільний агент. Читаю, що Циганков хоче в новому клубі зарплату три мільйони. Думаю, що це не він, а його агенти.

- Який європейський клуб підійде Циганкову?

– Скажу чесно, я його бачу на місці Коді Гакпо у ПСВ. Це було б для нього ідеально, тому що чемпіонат Нідерландів дуже технічний. ПСВ має проблему на цій позиції, у Циганкова шикарна ліва нога.

– Також у пресі звучала інформація про Андерлехта та Порту.

- Не знаю, чи захоче він переходити до Андерлехта, а в Порту я б йому не рекомендував, навіть якби його туди запрошували. У Португалії дуже складно виявити себе українським футболістам. Там жорсткий футбол, контактний постійний пресинг.

- Може, йому краще залишитись у Динамо?

- Моя думка, що йому треба йти. Але хочеться, щоб Динамо отримало певні гроші. Тут я згоден із Ігорем Суркісом. Динамо вкладало душу в Циганкова, готували його. Користь від трансферу має бути для всіх.