«Луческу сказав, що авто та жінки не закінчуються у 35 років». Екс-підопічний Містера згадав уроки тренера

Світовий футбол 12 Січня, 13:02 170
«Луческу сказав, що авто та жінки не закінчуються у 35 років». Екс-підопічний Містера згадав уроки тренера
Даніель Панку, який нині обіймає посаду головного тренера збірної Румунії U-20, процитував Мірчу Луческу, під керівництвом якого він грав під час перебування футболістом.

45-річний екс-форвард Даніель Панку провів 80 матчів, у яких його наставником був нинішній тренер Динамо Мірча Луческу. Вони обоє працювали в бухарестському Рапіді, а також Бешикташі.

Розмірковуючи про легковажну поведінку молодих футболістів, Панку згадав життєві мудрості Містера, який хотів, щоб його підопічні концентрувалися лише на футболі. Слова Даніеля надало румунське видання GSP.

«Важко в цьому віці, 20, 21, думати про фінанси, про майбутнє. Отакі ми всі. У мене була можливість тренуватись у Луческу з 19 років. Крім порад з футболу, життя та освіти, він сказав мені, що автомобілі та красиві жінки не закінчуються у 35 років. Життя набагато краще після цього».

Нагадаємо, що Луческу очолював Рапід у періоди з 1997 по 1998 та з 1999 по 2000 роки. У Бешикташі Містер працював у сезонах 2002/03 та 2003/04. Разом із командою з Бухареста він став чемпіоном Румунії, а також виграв Кубок та Суперкубок країни. З турками Луческу взяв титул у дебютному сезоні.