Світовий футбол 13 Січня, 00:13 474
«Фулхем» здобув першу за 17 років перемогу над «Челсі» в АПЛ – Феліш отримав червону картку в дебютному матчі за «синіх» | 19-27
У перенесеному матчі 7-го туру англійської Прем'єр-ліги «Челсі» програв «Фулхему».

«Фулгем» – «Челсі» 2:1

• Голи: Вілліан 25, Вінісіус 73 – Кулібалі 47

У попередньому турі Челсі не зміг впоратися з Ноттінгемом (1:1), а Фулхем мінімально обіграв Лестер, записавши у актив третю перемогу поспіль.

«Сині» могли виходити вперед уже на 3-й хвилині. Льюїс Холл пробивав із близької відстані, але м'яч пролетів повз ліву стійку. Невдовзі чудову нагоду отримав зірковий новобранець Челсі Жоау Феліш, який дебютував за лондонців у цьому поєдинку. Португальський форвард небезпечно пробивав по центру воріт Фулхема, але голкіпер гостей виконав блискучий сейв.

На 25-й хвилині рахунок відкрив екс-зірка Шахтаря та колишній гравець Челсі Вілліан. Бразилець пробив низом з меж штрафного, спершу м'яч влучив у стійку, але зрикошетив і врешті опинився у сітці.

Підопічні Грема Поттера змогли відновити статус-кво аж у другому таймі. Маунт подавав зі штрафного, м'яч відбився від стійки, але на добиванні блискуче зіграв Кулібалі. На 58-й хвилині Феліш залишив свою нову команду у меншості, грубо зігравши у підкаті. Фулхем дуже швидко скористався перевагою і знову вирвався уперед. У воротах лондонців розписався Карлос Вінісіус – 2:1.

У підсумку «білим» вдалося втримати перемогу і підібратися впритул до єврокубкової зони – 6 місце, 31 пункт. Челсі залишився на 10-й позиції, 25 очок.