У рідному Харкові він працював вчителем молодших класів, викладав фізкультуру та навіть планував балотуватися на посаду директора. Окрім того - здобув освіту за спеціальністю міжнародні відносини.
Наразі Владислав облаштовується у бразильському штаті Сан-Паулу, де має намір розпочати роботу в державному секторі міста Сумаре, зосередившись на організації спортивних заходів і підвищенні рівня освіти у місцевих школах. Українець вважає, що спортивне виховання в Бразилії можливо та необхідно покращувати, адже спорт є запорукою здоров'я та невід'ємною частиною виховання молодого покоління.
Досвід українського спортсмена у Бразилії
Після переїзду до Бразилії спортсмен взяв участь у змаганнях із калістеніки (SWUB), де вразив багатьох учасників рівнем своєї підготовки. Він переміг першого опонента та програв наступному супернику, багаторазовому чемпіону Бразилії, всього два бали. Суддівська бригада знизила оцінки українцю за те, що він не продемонстрував динамічних елементів, а лише силові.
Як відзначає Владислав, у Бразилії художня гімнастика розвинена в основному в динамічних елементах, оскільки таким трюкам новачки можуть навчитися набагато швидше, ніж силовим, та без надзусиль. Тому на турнірах судді вимагають від учасників однакової демонстрації силових і динамічних елементів.
Також Владислав взяв участь у Arnold Sports Festival South America, де посів третє місце, продемонструвавши лише силові елементи. Саме тренування з вагою власного тіла є основою калістеніки, яка дозволяє гармонійно розвинути тіло, задіяти декілька груп м'язів, підвищити силу та витривалість. Окрім того, це найменш травмонебезпечний і доступний для кожного вид тренувань, адже для них підійде будь-який спортивний майданчик або ж домашні умови.
«Моя компетенція полягає в тому, що я маю великий досвід тренувань, титулів і нагород із калістеніки. Ще одна перевага - це наявність докторського ступеня з фізичного виховання та авторської програми тренувань. Застосовуючи всі вищезгадані пункти, я зможу вивести цей вид спорту на новий рівень», - запевнив Владислав Артьомов.
Спорт як основа гармонійного розвитку суспільства
Комплексна освіта та заняття спортом із дитинства допомогли Владиславу систематизувати знання з біомеханіки рухів і анатомії, а також розробити власну програму тренувань. На думку українського спортсмена, головним принципом правильного виховання підростаючого покоління є толерантне та поважне ставлення до всіх дітей, незалежно від їх особливостей і соціального стану:
«Не діти повинні розуміти вчителя, а вчитель має розуміти дітей, адже він уже пройшов усі етапи навчання в школі методом спроб і помилок, та знає всі тонкощі освітнього процесу».
Живучи в Сумаре, Владислав хотів би допомогти меру міста та іншим депутатам в інноваційних проектах, щоб зробити Сумаре одним із найпрезентабельніших міст регіону Сан-Паулу. У рамках проєкту вже заплановано проведення зустрічей із представниками міністерств, відомств і спонсорами.
Плани на майбутнє
Для цього, окрім спортивного виховання в школах, український спортсмен має намір покращити міську спортивну інфраструктуру - забезпечити вулиці, парки та навчальні заклади міста спортивними майданчиками. Розвиток спорту не лише принесе фізичну користь населенню та сприятиме вихованню нових талановитих спортсменів, а й підвищить безпеку, добробут регіону та привабливість країни загалом.
«Цей проєкт недорогий, і якщо вдасться його втілити, можна буде перейти до політичної частини, бо й зараз я не припиняю здобувати нові знання та підвищувати рівень освіти. Для цього я докладаю всіх зусиль, щоб компетентно підкріпити свої слова та невдовзі отримати ступінь доктора міжнародних наук», - зазначив Владислав Артьомов.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!