Світовий футбол 15 Січня, 20:45 403
Ліга 1: «Монако» забив 7 голів, Фонсека здобув розгромну перемогу, ультрас «Монпельє» закидали поле димовими шашками | 19-27
У неділю, 15 січня було зіграно матчі 19 туру чемпіонату Франції.

• Голи: Дісасі, 2, Діатта, 6, Бен-Єддер, 21, 28, 35 (з пенальті), Емболо, 63, 89 – Белаїлі, 11

Лише через чверть години після початку гри між Монпельє і Нантом матч було зупинено через кинуті на поле димові шашки. Головний арбітр зустрічі Тома Леонар відправив гравців у роздягальню та уповноважив представників господарів поля передати ультрас Монпельє, що в разі повторення інциденту матч дограно не буде. У цьому варіанті господарям загрожувала технічна поразка 0:3, але Монпельє поступився з таким рахунком у чесній боротьбі на полі. До слова, через кинуту димову шашку на поле, перший гол Нанта був забитий на 45+13-й хвилині.

Лілль зіграв із Труа вдруге за останні сім днів: після перемоги 2:0 у Кубку Франції команда Паулу Фонсеки розбила суперника з рахунком 5:1. Що цікаво, головний тренер Труа Патрік Кіснорбо зробив цілих сім замін у стартовому складі своєї команди порівняно з першою зустріччю! На жаль для Фонсеки, цей матч приніс і погані новини: вже на 8-й хвилині гри Адам Уна отримав травму і був змушений просити заміну.