«Дніпро-1» розписав бойову нічию з тбіліським «Динамо» у першому спарингу року

Футбол України 15 Січня, 21:26 359
«Дніпро-1» розписав бойову нічию з тбіліським «Динамо» у першому спарингу року | 19-27
Дніпро-1 у Туреччині провів контрольний поєдинок із тбіліським Динамо.

Чемпіонам Грузії знадобилося менше трьох хвилин, щоб відкрити рахунок. Моістрапішвілі з меж штрафного пробивав по центру – м'яч з рикошетом залетів у ворота. А вже за лічені хвилини Кіркітадзе подвоїв перевагу Динамо.

На 35-й хвилині дніпряни відквитали один гол. Амаш навісив з флангу, а найкращий бомбардир першого кола УПЛ Артем Довбик головою переправив м'яча у сітку. Невдовзі український клуб відновив статус-кво. З ударом Гуцуляка впорався воротар суперників, але Підлепенець вдало зіграв на добиванні. Ще до перерви Рубчинський вивів дніпрян уперед – 3:2.

На 74-й хвилині підопічні Олександра Кучера втратили перевагу. Ворота Костика вразив блискучим ударом зі штрафного Міквабішвілі.

Наприкінці поєдинку за грубий підкат Танковський отримав пряму червону картку. У підсумку поєдинок завершився бойовою нічиює – 3:3. Завтра, 16 січня СК Дніпро-1 проведе ще один спаринг – проти кіпрського АЕКа. Початок о 22:00.