Футбол України 17 Січня, 16:05 529
«Блохін і Безсонов теж у 18 на всю грали»: Леоненко поставив улюбленця Шевченка за приклад українським гравцям | 19-27
Футбольний експерт Віктор Леоненко проаналізував фінал Суперкубку Іспанії, в якому каталонська «Барселона» впевнено обіграла мадридський «Реал» із рахунком 3:1.

Колишній нападник київського «Динамо» Віктор Леоненко заявив, що долю матчу було вирішено у першому таймі, зусиллями Гаві, який відзначився у грі голим та двома асистами.

«Все закінчилося у першому таймі. 15 хвилин тотального пресингу від обох команд всі помітили, наскільки швидко треба приймати рішення. Пауз робити не можна. Був момент у Левандовського, який влучив у штангу. Перший гол розпочався з підкату Бускетса, віддали на Левандовський і він віддав Гаві».

У своєму авторському проекті на ютуб-каналі Леоненко виділив гру молодого таланту Барселони Гаві, якого раніше вихваляв легенда українського футболу Андрій Шевченко.

«Робіть висновки, 18 років уже зробив гру з Реалом. У нас у 25 ще молодий, а тут о 18 «возить» і робить гру з Реалом. Я вже втомився говорити, що Блохін і Безсонов теж о 18-й вже на всю грали з дорослими. Давайте закінчувати із цим «молодий». Він молодий, а потім одразу старий».

У поточному сезоні 18-річний Гаві у складі Барселони провів 24 матчі у всіх турнірах, у яких забив один м'яч та зробив п'ять асистів.

Його контракт із каталонським клубом діє до літа 2026 року. Авторитетний портал Тransfermarkt оцінює іспанського півзахисника у 90 мільйонів євро.