«Я ваш уболівальник до останніх днів»: Циганков зворушливо попрощався з «Динамо»

Динамо Київ 17 Січня, 20:22 943
«Я ваш уболівальник до останніх днів»: Циганков зворушливо попрощався з «Динамо»
Вінгер збірної України та вже іспанської Жирони Віктор Циганков попрощався з уболівальниками, персоналом, гравцями та всіма, хто має відношення до київського Динамо.
«Усім привіт. Я сподіваюсь, у вас все добре, у ваших сімей все добре, ви в безпеці і нічого не загрожує вашому життю.

Настав момент, коли я прощаюсь з «Динамо» Київ. Звичайно, я це бачив трошки інакше, але, на жаль, є так, як є. Все ж таки, ми змогли домовитись з «Динамо», що я перейду в «Жирону» саме взимку і клуб отримає за мене гроші. Клуб мене виховав, клуб зробив з мене того футболіста, яким я є на сьогоднішній день.

Я приїхав до Києва, коли мені було 13 років. І сьогодні, у 25, я маю нагоду грати в одній із найкращих ліг світу. Тому від мене будуть лише слова подяки: хочу подякувати усім, хто причетний до клубу «Динамо» Київ. Керівництву, тренерському штабу, гравцям, академії, працівникам клубу. Я пройшов цей шлях разом з вами і хочу сказати: «Дякую»! Це все завдяки вам.

Дякую вболівальникам за все: за критику, за те, що палко пітримували нас навіть тоді, коли щось йшло не так. Були хороші часи, були погані, але все одно хочу вам висловити лише слова подяки. Я бажаю «Динамо» Київ тільки перемог, тільки перших місць, тільки Ліги чемпіонів, тільки трофеїв. Я ваш уболівальник до останніх моїх днів. Буду завжди підтримувати команду.

Хочу висловити окрему подяку нашим воїнам, які захищають нашу країну, нашу Незалежність, наші кордони. Завдяки їм, я сьогодні маю нагоду поїхати грати в один із найліпших чемпіонатів Європи. Дуже вам дякую! Сподіваюсь, ви повернетесь додому цілими до своїх сімей, щоб у вас все було добре. Щоб скоріше закінчилась війна і ми перемогли.

Я вже сумую за всіма: за Україною, за «Динамо» Київ. Бажаю тільки перемог і всього найкращого!», — сказав Циганков.