Світовий футбол 18 Січня, 10:49 418
Суарес дебютував у «Греміо», оформивши хет-трик за 38 хвилин – відео ефектних голів уругвайця, які принесли титул | 19-27
Нападник «Греміо» Луїс Суарес провів перший матч у складі бразильської команди.

В рамках Recopa Gaucho «Греміо» легко розібрався з «Сан Луїсом», здобувши перемогу з рахунком 4:1. Це цілком очікувано, адже суперник «триколірних» представляє четвертий бразильський дивізіон, а сам турнір носить статус напівтовариського.

Однак Луїс Суарес поставився до матчу доволі серйозно. Ще б пак – це ж був його дебют у складі «Греміо». Уругваєць за якихось 38 хвилин відправив у ворота суперника 3 м'ячі. Особливо ефектними були перший та третій голи досвідченого форварда.

Нагадаємо, Суарес перебрався у «Греміо» на правах вільного агента. Перед цим Луїс виступав за рідний «Насьйонал», за який він відіграв лише кілька місяців, готуючись до чемпіонату світу.