«Він стане наступним Мудриком»: Хацкевич назвав динамівця, який здивує топ-трансфером

Динамо Київ 18 Січня, 11:07 1791
«Він стане наступним Мудриком»: Хацкевич назвав динамівця, який здивує топ-трансфером
Колишній головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич поділився думкою, хто з українських футболістів може перейти до європейських топ-клубів.

Кілька днів тому «Челсі» оголосив про трансфер вінгера збірної України Михайла Мудрика. Сума переходу становила 70 мільйонів євро плюс 30 мільйонів євро буде виплачено у вигляді бонусів.

В ексклюзивному інтерв'ю Fanday.net Олександр Хацкевич висловився, хто з українських футболістів може піти шляхом Мудрика.

«Хто в УПЛ може бути наступним Мудриком? Думаю, це має бути Коля Шапаренко. Дай Бог, щоб він якнайшвидше відновився і вийшов на той рівень, на якому він був. У нього дуже великий потенціал, щоб грати у топ-чемпіонаті та у топ-команді».

Також екс-наставник київського «Динамо» додав, що захисник «біло-синіх» Ілля Забарний має чудові дані, щоби отримати пропозицію від європейського клубу.

«Ілля вже має рівень, він досить-таки швидко злетів. Був дуже швидкий перехід із юнацького футболу до дорослого.

Йому потрібно додати стабільності, тому що в першій частині чемпіонату він мав досить багато помилок і технічних, і тактичних, і позиційних».

Цього сезону 24-річний Шапаренко у складі «Динамо» провів дев'ять матчів у всіх турнірах, в яких зробив один асист. Авторитетний портал Тransfermarkt оцінює хавбека дев'ять мільйонів євро.

Нагадаємо, що Шапаренко отримав травму у вересні минулого року і зараз відбувається курс відновлення.

20-річний Забарний цього сезону відіграв за «Динамо» 25 поєдинків у всіх турнірах. Transfermarkt оцінює захисника в 15 мільйонів євро.