​«Інтер» розгромив «Мілан» і став володарем Суперкубку Італії

Світовий футбол 18 Січня, 23:06 621
​«Інтер» розгромив «Мілан» і став володарем Суперкубку Італії | 19-27
Сьогодні, 19 січня, відбувся матч за Суперкубок Італії, в якому зустрілися «Мілан» та «Інтер».

Гра пройшла на стадіоні «Кінг Фахд» в Ер-Ріяді, столиці Саудівської Аравії. Стартовий свисток головного арбітра Фабіо Марескі пролунав о 21:00 за київським часом.

«Нерадзуррі» вийшли вперед уже на 10-й хвилині, коли італійський півзахисник Федеріко Дімарко з передачі Ніколо Барелло відкрив рахунок у матчі. На 21-й хвилині боснійський форвард Едін Джеко після пасу захисника Алессандро Бастоні зміцнив перевагу «Інтера».

У другому таймі «Мілан» більше володів м'ячем і частіше проводив гострі атаки, але суперник забив ще один гол. На 77-й хвилині аргентинський форвард Лаутаро Мартінес після передачі Мілана Шкріньяра встановив підсумковий рахунок зустрічі - 3:0 на користь «Інтера», який став володарем Суперкубку Італії.