«Ініціюємо зміну пункту в регламенті»: президент «Вереса» озвучив позицію стосовно вболівальників на трибунах

Футбол України 20 Січня, 18:12 131
«Ініціюємо зміну пункту в регламенті»: президент «Вереса» озвучив позицію стосовно вболівальників на трибунах
Президент рівненського Вереса Іван Надєїн висловив сподівання побачити вболівальників на трибунах оновленого стадіону «Авангард» у Рівному навесні.

Почесний президент Вересу Надєїн вважає, що вболівальникам повинні дозволити відвідувати матчі УПЛ, а відповідальність на себе візьмуть місцеві військові адміністрації.

«У весняній частині сезону ми зіграємо 12 домашніх матчів. Ми все-ще сподіваємося на присутність вболівальників на трибунах. Наша позиція незмінна - просимо, щоб відповідальність за прийняття таких рішень щодо кількості глядачів на трибунах передали місцевим військовим адміністраціям».

Також Надєїн поділився цікавим спостереженням стосовно вболівальників у Рівному. Він вважає, що УАФ та УПЛ повинні змінити пункт в регламенті та дозволити вболівальникам приходити на стадіони.

«В Рівному футболіст і вболівальник чомусь можуть зустрітися в театрі, чи на концерті, але не на стадіоні. Навіть за наявності там укриття. Тому, такі рішення не можна приймати централізовано у Києві. Ініціюємо таке рішення в УПЛ і перед УАФ - щоб змінили цей пункт у регламенті. Бо футбол - він для глядачів і вболівальників», - сказав Надєїн в клубній прес-службі Вереса.

Нагадаємо, Верес посідає десяту сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України, набравши 17 очок в 15 матчах.