«Ребров був зацікавлений, щоб я перейшов до «Динамо». Маліновський пригадав розмову з екстренером киян

Динамо Київ 21 Січня, 15:49 542
«Ребров був зацікавлений, щоб я перейшов до «Динамо». Маліновський пригадав розмову з екстренером киян
Атакуючий півзахисник збірної України та французького «Марселя» Руслан Малиновський прокоментував відхід з національної команди головного тренера Олександра Петракова і висловився про ймовірне призначення на посаду Сергія Реброва.

-У гравців збірної є спільний чат, чи обговорювали з футболістами відхід з команди головного тренера Олександра Петракова?

- Ні, у чаті з футболістами не обговорювали. Я Васильовичу дзвонив сьогодні (інтерв'ю записано 16 січня), він не відповів і зараз перед інтерв'ю мені передзвонював. Що можу сказати, він у такий складний момент взяв збірну. За характером він максималіст, завжди хоче вигравати, мотивований. Щось у нього виходило, щось ні. Але, гадаю, за той період, який він провів у збірній, зробив багато добрих речей. Були непогані результати та футбол ми гідний демонстрували. Знаю, зараз він уже очолив збірну Вірменії і, сподіваюся, у нього не буде часу засмучуватися. Хочу побажати йому удачі і подякувати за той час, який провели разом. Думаю, на новому місці у нього всього вийде.

- Якось у вас було непорозуміння, все в минулому?

- Хтось каже, конфлікт був, хтось – бійка (сміється). Але насправді нічого такого не було. Просто звичайне непорозуміння. Я з Васильовичем згодом розмовляв на цю тему. Були робочі моменти, які можуть виникати у всіх, але це не було якимось конфліктом.

- Для збірної було очікувано, що з Петраковим не продовжать контракт?

– Чесно, я навіть не знаю. Все ж таки в УАФ ухвалюють рішення і важко щось коментувати. А Васильович сам нам казав, що не знає, залишиться він чи ні, тому ми теж не знали, яка ситуація і що буде далі.

- Головним кандидатом на посаду головного тренера України називають Сергія Реброва. Що можеш сказати про його тренерське бачення і, на твій погляд, чи підійде воно для збірної?

- Я із Сергієм Станіславовичем розмовляв ще, коли він тренував «Динамо», а я грав у «Зорі». Не секрет, що на той момент він був зацікавлений, щоб я перейшов до «Динамо». Можу сказати, що «Динамо» під його керівництвом було дуже сильним. Команда показувала футбол серйозного рівня. І, гадаю, зараз він не відійшов від своєї тренерської філософії. Подивимося. Наразі він працює в «Аль-Айні» і там теж показує непогані результати. Не можу сказати, чи буде він тренером збірної. Але мені здається, його тренерська філософія для збірної була б слушною.