Світовий футбол 22 Січня, 10:21 533
Зозуля вкотре став жертвою образ іспанських фанатів – матч перервали через вигуки на адресу українця | 19-27
«Райо Махадаонда» поступився «Депортіво» в рамках 20-го туру Сегунди Б. На полі зійшлися колишні зірки чемпіонату України.

Сегунда Б, 20 тур

Депортіво – Райо Махадаонда – 1:0

• Гол: Лукас Перес, 77

Для Романа Зозулі звітний матч склався не дуже вдало. Українець вперше після дебюту за Райо Махадаонда не потрапив до стартового складу. Цього разу тренер довірив йому лише 25 хвилин. Цікаво, що два попередні матчі, у яких Зозуля грав зі старту, його команда виграла та вибралася із зони вильоту.

Проте по-справжньому розчарувала лише поведінка уболівальників. Фанати Депортіво не придумали нічого кращого, ніж вдатися до провокацій у стилі своїх колег із Райо Вальєкано. «Зозуле, ти нацист», – кричали на адресу українця. Через це на 60-й хвилині навіть довелося зупинити гру, а диктору стадіону звернутися до глядачів з вимогою припинити ці ганебні ігрища.

Що стосується безпосередньо футболу, то сьогодні все вирішив один гол. Його автором став Лукас Перес – колишній форвард львівських Карпат. Після повернення в Депортіво іспанець забиває у кожному матчі, записавши у свій актив 5 м'ячів за 4 поєдинки.