Лідирує трансфер із Москви. Найдорожчі зимові придбання «Динамо»

Динамо Київ 23 Січня, 15:09 3627
Лідирує трансфер із Москви. Найдорожчі зимові придбання «Динамо» | 19-27
Про найдорожчих новачків «Динамо», які прийшли до клубу взимку.

Усі дані зазначені у цьому матеріалі взяті з порталу transfermarkt.

Вболівальники «Динамо» вже давно сумують за гучними підписаннями якісних футболістів. Що не трансферне вікно, то Беніто чи Каргбо... Але колись було інакше. І навіть взимку боси киян не жаліли грошей на футболістів. Хтось дограє у четвертому дивізіоні Бразилії, хтось змінив професію, а хтось навіть заграв у Європі.

Отже, найдорожчим зимовим придбанням «Динамо» за всю історію є Олександр Алієв. За нього московському «Локомотиву» заплатили 8 млн євро, хоча рік тому він був проданий туди за 7. Можна довго описувати, як не склалася кар'єра в Алієва потім у рідній команді, як він вештався по аматорським клубам та бився з Юрієм Максимовим у Казахстані, але облишимо це. Ретроспективно можна сказати, що за ті 8 млн ми отримали військовослужбовця ЗСУ, який боронив Київ. Хто б як не ставився до Алієва, як людини. Хто б як не відносився до Алієва, як репера. Саме рішення піти боронити Україну безумовно заслуговує поваги та шани.

На другому місці розташувався Віторіну Антунеш, за якого, у лютому 2015 року, «Динамо» заплатило «Малазі» 6 млн євро. За біло-синіх Віторіну провів 79 матчів, у яких віддав 2 гольові передачі й забив 5 голів. Але які там були голи... Дебютний гол у ворота Маріуполя знімає з Антунеша взагалі всі претензії щодо його іноді невдалих дій на оборону. А гол у ворота «Евертона»... Тут бракує слів, треба його просто ще раз передивитися.

Далі йдуть відразу три футболісти, за яких взимку було заплачено по 5 млн євро. Бразильський нападник з «Крузейро» - Гільєрме, хорватський захисник «Динамо Загреб» Домагой Віда та бразильський центрбек з «Сан-Паулу» Родріго. На умовному 6 та 7 місці розташувалися Беньямін Вербич та Даніло Сілва - за них у свій час було заплачено по 4 млн євро. На півмільйона менше «Динамо» віддало за трансфер Франа Соля та Адміра Мехмеді. Закриває десятку угорський захисник «Леха», за якого зимою 2017 року кияни заплатили 2,5 млн євро.

ТОП-10 найдорожчих зимових придбань «Динамо»:

  1. Олександр Алієв (Локомотив) - 8 млн
  2. Віторіну Антунеш (Малага) - 6 млн
  3. Домагой Віда (Динамо Загреб) - 5 млн
  4. Гільєрме (Крузейро) - 5 млн
  5. Родріго (Сан-Паулу) - 5 млн
  6. Беньямін Вербич (Копенгаген) - 4 млн
  7. Даніло Сілва (Інтернасьональ) - 4 млн
  8. Фран Соль (Віллем ІІ) - 3,5 млн
  9. Адмір Мехмеді (Цюрих) - 3,5 млн
  10. Тамаш Кадар (Лех) - 2,5 млн

Владислав Омельченко

Інші статті автора: