Блогер назвав головні завдання «Динамо» на зимовому зборі

Динамо Київ 24 Січня, 11:40 521
Блогер назвав головні завдання «Динамо» на зимовому зборі | 19-27
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі пише про завдання «Динамо» на зимовому зборі.

To do list Динамо на сборах

1 По-перше, футболісти мають усвідомити, що саме зараз час для питань, якщо вони раптом чогось не зрозуміли. По-друге, досі існують шанси на більше досягнення, ніж третє місце, тож концентрація і мотивація мають бути на рівні який відповідає цій задачі вже зараз. Професіоналізм має проявлятися вже тут, на зборах!

2 Вирішення проблеми лівого вінгера! Варіантів ким закрити цю позицію безліч: від Кабаєва з Лонвейком до Волошина з Ванатом, і це не згадуючи Діалло. Ключове в цьому аспекті - усвідомлення ролі. Лівий вінгер в такій команді, як Динамо, що змушена грати з височенним відсотком володіння, має або стати фланговим плеймейкером (створюючи моменти для партнерів), або максимально якісно відпрацьовувати на стадії завершення в штрафному майданчику (збираючи та добиваючи усе, що відлітає від воріт, завжди заповнюючи зони завершення). Іншого шляху немає: бо коли умовний Кабаєв, як це було восени, кліпає очима за межами штрафного, він ніяк команді не допомогає долати та розбивати насичений захист.

3 Вирішення проблеми правого вінгера! Циганков пішов та Динамо одночасно втратило ~30% ігрового IQ. Сюди додаємо втрату Де Пени раніше та травму Шапаренка - це ще відсотків 30%. Один Буяльський усю команду не витягне. Тож якесь джерело мінімального інтелекту повинно з’явитися справа. Поки не зрозуміло хто це може бути, бо ні Караваєв, ні Кахім, ні Лєднєв, ні Беніто на дорослому рівні мозком не перемагали. Вони більше по м’язам. Назар був дійсно крутим фланговим плеймейкером на молодіжному рівні, але...

4 Стандарти. Кияни мали Попова, але нічого з того не змогли витиснути. На молодіжному ЧС він забив тричі, якщо не плутаю: кожен стандарт українців перетворювався ледь не на пенальті, бо Денис майже кожного разу був максимально близьким. Цим потрібно користатися уже без Циганкова!
Стосується це і стандартів біля власних воріт, бо пропустили в Європі динамівці після корнерів дофіга! Можливо, коли почнуть розуміти принципи стандартів суперників, то й самі зможуть їх відтворювати біля чужих воріт?!

5 Інтеграція нових гравців до кооперації з Буяльським. Якщо восени Динамо мало двох футболістів навколо яких щось будувалося, то зараз лишився один. Мають з’являтися інші «джерела живлення». Великі сподівання покладаю на Лонвейка, який з позиції ЛЦП має вступати у взаємодію з Віталієм. За таких умов напівфланг буде зайнято, тож повертаємося до місця та ролі лівого вінгера, що повинен шукати можливості у штрафному.

6 Визначення пари основних фулбеків. Восени не буде такого щільного графіку, тож і така шалена ротація недоречна. Team chemistry - не порожній звук! Постійні зміни не є чимось добрим, бо не встигають виникати якісь сталі звички та сценарії тісної взаємодії.

7 «Забивним нападником», якого воліє бачити глибинний нарід, може стати хоч чорт лисий, або перевірений часом Гармаш. Для цього Динамо має підвищити якість конверсії переходів з останньої третини до штрафного майданчику, яка суттєво впала цієї осені. Це основа, база! Навіть не уявляєте наскільки сильно зміниться ваше враження від гри більшості футболістів у разі мінімального прогресу тут.