Футбол України 25 Січня, 15:34 393
«Зоря» мінімально обіграла суперника з Європи, невдачі «Ворскли» та «Кривбаса»: спаринги клубів | 19-27
Клуби УПЛ зіграли контрольні поєдинки на зборах у Туреччині. Рахунки і огляд матчів – у цій новині

Товариські матчі 24-25 січня 2023

Кривбас – Хебир – 1:2

• Голи: Банада, 45 – Валпурт, 36, Ісуф, 85 (пен)

У першому спарингу 2023 року команда Юрія Вернидуба програла болгарському Хебиру. Незадовго до перерви Валпурт відкрив рахунок, проте ще в першому таймі Євген Банада ударом головою вирівняв становище. Цифри 1:1 трималися до 85-ї хвилини – влучний удар Ісуфа з пенальті приніс перемогу болгарській команді.

Ворскла – Дюкаджині – 1:2

• Голи: ?, 65 – ?, 45, ?, 61

Ворскла – Напредак – 0:1

• Гол: Крстіч, 51 (пен)
  • Нереалізований пенальті: Олійник, 68

Ворскла у вівторок зіграла двічі. Спершу команда Віктора Скрипника поступилася косовському Дюкаджині, який очолює легенда полтавців Арменд Даллку. По обіді Ворскла програла ще й сербській команді Напредак. Тут все вирішив гол з пенальті на старті другого тайму. Денис Олійник мав розкішний шанс забити у відповідь, проте свій 11-метровий не реалізував.

Металіст (Україна) – Катовіце (Польща) – 2:1

• Голи: Арак, 17

Металіст у першому матчі 2023 року поступився Катовіце. Максим Багачанський міг відкривати рахунок вже на 3-й хвилині, але його удар у дальній кут після прострілу з правого флангу заблокував захисник. За трохи Романюк навішував з того ж флангу – Каплієнко потужно пробив, але м'яч пролетів трохи вище воріт. Попри тиск харків'ян першими забили поляки. Доволі нелогічний гол, з огляду на події на полі. Простріл з лівого флангу і Якуб Арак на мить випередив оборонців, в дотик переправивши сферу у сітку. Гол надихнув гравців Катовіце, вони створили декілька моментів біля наших воріт, проте до перерви рахунок не змінився.

Після відпочинку поляки додали – суперники харків'ян бились за кожен клаптик поля, тож іноді здавалось, що це не простий спаринг, а надвідповідальний і принциповий поєдинок. За десять хвилин до завершення матчу Катовіце забив вдруге, але арбітр зафіксував порушення правил в атаці (поштовх у спину) і взяття воріт скасував. Загалом Металіст, попри всі свої проблеми, виглядав цікаво і свіжо, футболісти намагались грати не банально, відчувалась зарядженість і бажання як мінімум не програти. І якби не самовіддана гра суперника – рахунок міг бути зовсім іншим.

Свій наступний спаринг підопічні Василя Кобіна проведуть у суботу, 28 січня, проти софійського Локомотива.

Зоря – Копер – 1:0

• Гол: Бражко, 50 (пен.)

У стартовому складі Зорі вийшов нападник Нобл Рамсі, який зараз перебуває в клубі на перегляді. Копер розпочав матч з дальнього удару, але далі Зоря контролювала хід гри. Втім, забити не вдавалось, хоча удар Данченка з-за меж штрафного вийшов складним для воротаря словенців.

А на початку другої половини Зоря відкрила рахунок у зустрічі. Антюх на фланзі хитнув захисника та увійшов у штрафний, коли суперник завалив його. Бражко холоднокровно реалізував пенальті, забивши єдиний гол у зустрічі.

Додамо, що сьогодні Зоря має провести ще одне спільне тренування з болгарським клубом Септемврі. Початок о 16:00 за київським часом.