«Динамо» неймовірно сильно бракує ще двох Лонвейків», - блогер

Динамо Київ 25 Січня, 15:52 722
«Динамо» неймовірно сильно бракує ще двох Лонвейків», - блогер  | 19-27 Фото: КМ. Динамо - Рапід - 0:4, fcdynamo.com
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився аналізом гри «Динамо» у контрольному матчі з «Рапідом» (0:4):

Динамо 0:4 Рапід xG графік

Напевно після кожного такого матчу можна почути щось типу «гра не важлива», «це перший матч», «навантаження» та ще купу рандомних слів із словника фізрука! Цілком погоджуюся в існуванні площин, які такі ігри не підсвічують - свята правда. Дійсно є аспекти, які тут не побачити. Але, камон, існує ціла купа речей, що саме в таких іграх і підсвічуються.

Що ми побачили загалом?

Два різні тайми, де нас цікавить насамперед перший, бо там грали з 66.86% володіння і майже нічого не створили.

Другий тайм йде лісом, бо його зливали вже від самого початку. Склад що вийшов не сумісний з футболом, а лишень з бий-біжи. Звідси і 44.18% володіння. Доленька така, що навіть граючи в рідне та знайоме бий-біжи, ці хлопці не здужали. Тому другий тайм та його досвід забуваємо, як страшний сон: він нам пізніше у сезоні УПЛ не знадобиться, як і більшість гравців.

Забарного варто було ставити на другий тайм в напад, а не Назара. Бо так, як він випередив Бургшталлера та зрізав у підкаті у власні ворота не зможе більше ніхто: ні Ванат, ні Бєсєдін, ні Супряга. Кулач вже точно не зможе. Я б придивився до нього в нападі, Волошин може бути кориснішим, як болхендлер.

Знову те саме, що й восени:

• Динамо повернуло більше м’ячів (37) за Рапід (32), хоча частіше без м’яча грав саме суперник та він мав відбирати
  • але використати свої 66.9% володіння Динамо якісно не змогло (поступилися за входженнями до штрафного 12:14, та рівність за дотиками в периметрі 9:9)

Тож перший тайм показав усім, хто дивився: Динамо без Буяльського (тимчасово) та Циганкова (назавжди) не гратиме в позиційному нападі з високим відсотком краще, ніж грало з цими двома.

Мати таку територіальну перевагу, але завдати лише 6 ударів - не круто. І що в цьому найтрагічніше: ми навіть не можемо розраховувати на істотний прогрес в майбутньому. Так, Буяльский повернеться, додасть декілька моментів виключно на власних скілах. Проте цього мало для перемог в УПЛ, які конче потрібні навесні!

В Динамо виникла купа проблем, боюся щось впустити, але відзначу головне:

• початок атаки, тут не було захмарного тиску Рапіду, а отже щось схоже зможе відтворити майже кожен клуб УПЛ
  • щільний блок Рапіда в центрі відкривав нам простір та поле для активності на флангах, але трійки там (ФЗ, ФВ та ЦП) майже не комбінували між собою (про ЦЗ мовчу), як це має бути в позиційній атаці, просто відтворювали якісь рандомні рухи з YouTube з подачами навмання (27.3% точності навісів)
  • через перші два аспекти (початок атаки та розвиток) команда загалом і не змогла створити щось пристойне та людське для Ваната; питання стоїть саме так, в цій команді будь-який залежний нападник перетвориться на Рішарлісона в Тоттенгемі, гейтити Ваната немає сенсу

Єдина світла плямка в першому таймі в комбінаториці - Лонвейк, за рахунок власної мобільності встигав скрізь. Динамо неймовірно сильно бракує ще двох таких Лонвейків: одного на лівий фланг нападу, а іншого на правий. Без нових вінгерів з ігровим IQ вище середнього не поставлю і гривні в готовність Динамо вирішувати найвищі задачі в позиційній атаці в УПЛ навесні!

Подивимося ще на Кахіма, Беніто та Назара на фланзі, але схоже варто готувати психіку до найгірших сценаріїв. Сигнал чіткий: змінювати двері у вітальні точно передчасно...