«Динамо» привітало Володимира Зеленського з Днем народження

Динамо Київ 25 Січня, 16:07 168
«Динамо» привітало Володимира Зеленського з Днем народження
Сьогодні, 25 січня, 45 років виповнюється Президенту України та Верховному Головнокомандувачу Збройних Сил України Володимиру Зеленському.

Пане Президенте!

Для всього цивілізованого світу Ви є Людиною 2022 року та найвпливовішим політиком планети, для нас - символом незламності, віри в Перемогу та майбутнього відродження і добробуту України. Багато в чому саме завдяки Вам, Вашій сміливості та готовності змінювати правила, наша країна нині встановлює світові тренди, на Україну орієнтуються, захоплюються хоробрістю нашого народу й Збройних сил, допомагають і співпрацюють.

Ваша наполеглива та самовіддана невпинна праця, принциповість і відповідальність, щирість і порядність, вірне служіння інтересам України є гідним внеском у розбудову нашої держави. Своєю мужністю, стійкістю, рішучістю, готовністю до боротьби за інтереси Батьківщини та демократичні цінності ви надихаєте український народ, українську армію й увесь світ до єдності та позитивних зрушень.

Сил і терпіння Вам для того, щоб продовжувати битися за Україну на дипломатичному фронті, та витримки й холоднокровності - щоб, спільно з усією країною, побороти ворога та відновити мир на всіх українських територіях.

З днем народження, наш Президенте! Україна переможе!

Із величезною повагою,

Колектив ФК «Динамо» Київ