Світовий футбол 25 Січня, 22:08 593
«Боруссія» Дортмунд вирвала перемогу над середняком Бундесліги на 90+3 та повернулась у зону ЛЧ | 19-27
Майнц та Боруссія Дортмунд зустрічались в рамках 17-го туру чемпіонату Німеччини.

«Джмелі» невпевнено повернулись після міжнародної паузи, влаштувавши драматичну перестрілку з Аугсбургом (4:3). Натомість Майнц розписав нічию з Штутгартом (1:1).

Команди результативно розпочали поєдинок. Вже на 2-й хвилині Дже Сун Лі головою відгукнувся на подачу з кутового, відкривши рахунок. Та за кілька миттєвостей Боруссія відновила паритет завдяки пострілу Джуліана Райєрсона – допоміг рикошет. По перерві суперники демонстрували нудний контроль м'яча. Аж ось, на 90+3 хвилині, Джованні Рейна вигриз перемогу для Боруссії Д після розіграшу кутового.

Отже, «чорно-жовті» здобули 31 пункт та посідають 3 місце в турнірній таблиці. Майнц – на 12 сходинці з 20 очками.